US Dollar  Euro  GB Pound  Australian Dollar  CNY  CZK
Levně New Era Kšiltovka NBA,NFL,MLB,FOTBAL Outlet Czech Online
Powered by Zen Cart :: The Art of E-Commerce


Prohlášení o ochraně osobních dat


ONLINE

Údaje citlivé na ochranu soukromí nebo osobní údaje jsou zpracovány prostřednictvím webového obchodu Online. považuje pečlivé zacházení s osobními daty velkého významu. Osobní údaje proto pečlivě zpracováváme a zajišťujeme nám.

Při zpracování odpovídáme požadavkům zákona o ochraně osobních údajů (Wbp). To mimo jiné znamená, že:
jasně uvedeme účely, pro které zpracováváme osobní údaje. Děláme to prostřednictvím tohoto prohlášení o ochraně osobních údajů;
omezit shromažďování osobních údajů pouze na osobní údaje nezbytné pro oprávněné účely;
nejprve požádáte o výslovné povolení k zpracování vašich osobních údajů v případech, kdy je požadován váš souhlas;
přijmout vhodná bezpečnostní opatření k ochraně vašich osobních údajů a také požadavky stran, které zpracovávají osobní údaje v našem pořadí; respektujte své právo poskytovat, opravovat nebo mazat své osobní údaje ve své žádosti.
V tomto prohlášení o ochraně osobních údajů vysvětlujeme, které osobní údaje shromažďujeme a používáme a za jakým účelem. Doporučujeme, abyste si je pečlivě přečetli.

Použití osobních údajů

Použitím naší služby necháte s námi určité informace. Mohou to být osobní údaje. Osobní údaje, které jsme vám poskytli, pouze uchováváme a používáme přímo v rámci služby, kterou požadujete, nebo z něhož je jasné, že jsou nám poskytnuty k zpracování.
Pro účely uvedené v tomto prohlášení o ochraně osobních údajů používáme následující informace:
Údaje o názvu a adrese
Telefonní číslo
Fakturační adresa
E-mailová adresa

Zaregistrujte se

Pro některé části naší služby se musíte nejprve zaregistrovat. Po registraci uložíme osobní údaje, které jste zadali pomocí uživatelského jména, které jste si vybrali. Uchováváme tyto informace, abyste je nemuseli opakovaně zadávat, abychom vás mohli kontaktovat v souvislosti s prováděním smlouvy, fakturace a platby a abychom vám poskytli přehled o produktech a službách, které jste od nás zakoupili. .
Údaje spojené s vaším uživatelským jménem nebudeme předávat třetím osobám, pokud to není nutné v souvislosti s prováděním dohody, kterou uzavřete s námi, nebo pokud je to zákonem požadováno. V případě podezření z podvodu nebo zneužití našich webových stránek můžeme předat osobní údaje příslušným orgánům.

Zpracování objednávek

Při objednávce u nás používáme vaše osobní údaje k jejich zpracování. Pokud je to nezbytné pro řádné zpracování, můžeme také poskytnout vaše osobní údaje třetím osobám. Více o tom můžete přečíst později v tomto prohlášení o ochraně osobních údajů.

Kontaktní formulář a informační bulletin

Nabízíme informační bulletin, pomocí kterého chceme informovat zainteresované strany o našich produktech a / nebo službách. Každý bulletin obsahuje odkaz, se kterým se můžete odhlásit. Vaše e-mailová adresa bude přidána pouze do seznamu předplatitelů s vaším výslovným svolením.
Pokud vyplníte kontaktní formulář na webových stránkách nebo nám pošlete e-mail, údaje, které nám pošlete, budou uchovávány tak dlouho, dokud je pro vyplnění a zpracování požadován charakter formuláře nebo obsah vašeho e-mailu. z toho.

Reklamy

Naše služba zobrazuje obecné reklamy, kde nejsou shromažďovány žádné osobní údaje.

Poskytnutí tretím osobám

Vaše údaje nejsou výslovně poskytovány třetím osobám.
Tlačítka sociálních médií jsou zahrnuty na našich stránkách. Správci těchto služeb shromažďují vaše osobní údaje.

Google Analytics

Pomocí služby Google Analytics zaznamenáváme, jak návštěvníci využívají naše webové stránky. Dohodli jsme se společností Google na procesorové smlouvě, abychom uzavřeli dohody o nakládání s našimi daty. Dále Google nepovolil, abychom získané informace služby Analytics používali pro jiné služby Google, a nakonec anonymizujeme adresy IP.

Zabezpečení

Přijmeme bezpečnostní opatření k omezení zneužívání a neoprávněného přístupu k osobním údajům.

Webové stránky třetích stran

Toto prohlášení o ochraně osobních údajů se nevztahuje na webové stránky třetích stran, které jsou prostřednictvím těchto odkazů připojeny k této webové stránce. Nemůžeme zaručit, že tyto třetí strany zpracují vaše osobní údaje spolehlivým nebo bezpečným způsobem. Doporučujeme přečíst si prohlášení o ochraně osobních údajů těchto webových stránek před použitím těchto webových stránek.

Změny tohoto prohlášení o ochraně osobních údajů

Vyhrazujeme si právo provádět změny tohoto prohlášení o ochraně osobních údajů. Doporučujeme pravidelně konzultovat s těmito prohlášeními o ochraně osobních údajů, abyste byli informováni o těchto změnách.

zpět